Wrap cars

Wrapping - Horňáček reklama

Realizujeme polepy od malých částí až po celá auta,

používáme kvalitní materiály - Bruxafol

Title of this pic
Porsche 911 - Ferrari Red
BMW Z4 - Black
Ferarri F430
BMW M3 - Ferarri Red
BMW M1 - White
Renault Laguna - Carbon
Porsche 911 - Ferarri Red
Nissan GT-R - Ferrari Red
BMW M5 - Bezpečnostní
BMW M1 - White
Ferrari F430 - Bezpečnostní
Kia Sorento - Bezpečnostní
Ferrari F430 - Bezpečnostní
Ferrari F430 - Bezpečnostní
Ferrari F430 - Bezpečnostní
Ferrari F430 - Bezpečnostní
Ferrari F430 - Bezpečnostní
Ferrari F430 - Bezpečnostní

Co to ten wrapping vlastně je?

Wrapping je „převléknutí“ nebo „zabalení“ automobilu do speciálně upravené wrappingové fólie, která jednoduše a přesně přilne na povrch Vašeho vozidla a změní jeho barvu a vzhled. Tato fólie má speciální vlastnosti jako je 3D efekt díky kterému fólie obepne všechny profilované díly Vašeho vozidla, bez jakéhokoliv smršťovacího efektu. Díky tomuto efektu se dá fólie aplikovat i na velmi profilované a zakulacené díly karoserie jako jsou nárazníky, zrcátka nebo prahy. Tato technologie je oproti standardnímu lakování levnější, kvalitnější a výhodnější varianta. Není tak problém sjednotit barvy a design všech Vašich firemních vozidel. Další výhodou je to, že aplikovaná fólie chrání původní lak před poškozením, a po jejím následném sejmutí je lak jako nový. Pro tento účel se dá na automobil aplikovat speciální čirá ochranná fólie, která se umisťuje na nejvíce zatížená místa, jako jsou nárazníky, kapoty, prahy nebo blatníky.

PROČ WRAPPING?
• Ochrana laku – po odstranění fólie je lak jako nový.
• Změna image vozu dle Vašich představ s možností velkoplošného tisku.
• Možnost sjednocení barvy a designu firemních vozů.
• Levnější varianta změny barvy vozu v porovnání se standardním lakováním.

Nabízíme rovněž pouze částečné polepy jednotlivých dílů karoserie jako např. karbonové kapoty, zrcátka, nebo části, na kterých se umisťuje fólie s různou imitací oblíbených materiálů jako je např. matný nebo bílý carbon, imitace hliníku nebo chromu a mnoho dalšího.
Životnost těchto námi dodávaných fólií je 10 a více let, dle výběru typu a druhu fólie. Takto udávaná doba garantuje barvostálost a následné sejmutí bez poškození původního laku.

Co lze přelepit

Malé části - zrcátka, sání

Pokud chcete zlepšit vzhled Vašeho vozidla, ale nechce se Vám investovat do celého přelepení auta, lze to vyřešit přelepením drobných částí vozidla – např. zrcátka, kryty sání nebo třeba střešní anténa ve tvaru žraločí ploutve. Je jenom na Vás jakou část vozidla si zvolíte.
Tyto části lze přelepit různou barvou nebo třeba vzorem carbonu či hadí kůže. Můžete si nechat přelepit přední světlomety ochrannou fólií, která je čirá a nesnižuje světelnost světlometů. Fólii lze kdykoliv bez problémů odstranit.

Střední části - kapoty, střechy

Pokud Vás nebaví Vaše vozidlo tak jak je a chce ho trošičku vylepšit, stačí si nechat změnit barvu karosářského dílu, jako je třeba kapota, střecha nebo např. spoilery. Tyto části lze přelepit do různé barvy, nebo carbonu či hadího vzoru. Na výběr máte z mnoha barev, odstínů a vzorů.
Lze přelepit vysoce namáhané části vozu, jako jsou blatníky, přední nárazník nebo prahy. Ty se přelepují ochrannou čirou fólií, která dokáže odrazit malé kamínky bez poškození laku. Po sejmutí ochranné fólie je lak zase jako nový.

Kompletní přelepení vozidel

Umíte si představit, že si necháte změnit barvu Vašeho vozidla podle Vaší oblíbené barvy, aniž byste vozidlo složitě přestříkávaly? Věřte tomu, že to jde. Můžete si vybrat z mnoha barev, odstínů nebo vzorů. Změna je jednoduchá a nemusíte řešit žádné papírování. Fólie Vám jednak změní barvu vozidla, a jedna Vám ochrání původní lak před poškrábáním. Pokud máte více firemních vozidel, můžete sladit jejich vzhled pomocí těchto fólií, nebo můžete polovinu auta mít v červené barvě a druhou polovinu v modré – je to pouze na Vás jakou barvu si zvolíte. Pokud Vás barva omrzí, můžete jí jednoduše nechat změnit za jinou, která je aktuálnější.

Ochranné čiré fólie

Pokud chcete ochránit Vašeho mazlíčka před poškrábáním nebo uštípnutým lakem od kamínků, můžete si auto nechat „zabalit“ do speciální ochranné čiré fólie, která vozidlo ochrání. Když budete chtít auto prodat, fólie se jednoduše sejme a lak bude bez porušení jako nový. Fólie je průhledná a proto nezmění barvu Vašeho vozidla. Můžete si nechat přelepit ochrannou fólií např. jenom vysoce namáhané části vozidla, jako jsou blatníky, nebo nárazníky.

Ostatní doplňky - notebook

Neprovádíme pouze polepy celých vozidel nebo jejich částí, ale můžeme Vám přelepit i notebook, mobilní telefon nebo klíče od Vašeho vozu. Tyto díly můžou být ve stejné barvě jako je např. Vaše vozidlo a budou tak nádherně pasovat k sobě. Na výběr máte z velmi široké palety barev a odstínů.

Jak nás kontaktovat


Reklama na vozidlech

Celoplošná reklama na vozidlech

Pokud máte více firemních aut a chcete sladit jejich vzhled, tak je wrapping nejlepší možnost. Ať už jde o texty, fotky nebo grafiku s wrappingem to není problém. Grafika se tiskne na dvouvrstvou wrappingovou bílou folii. Takto kvalitně zpracovaná reklama na vozidel není pouze nosičem sdělení, je to reklama která je cílená na určitou skupinu lidí.

Kompletní reklama

Pokud máte zájem o jakoukoliv reklamu, ať už se jedná o vizitky nebo reklamní tabule, podívejte se na naše reklamní stránky a inspirujte se.

hornacek-reklama.cz